Aradığınızı bulamadınız mı ? Buradan aramayı deneyin!!

Bilgisayarda Klavye Kullanımı Dersi Modülleri (Güncel)

Bilgisayarda Klavye Kullanımı Dersi Modülleri

BİLGİSAYARDA KLAVYE KULLANIMI, Bilgisayarda F klâvye ile on parmak yazı yazma, biçimleme standartları, kâğıt ve zarf çeşitleri konusunda bilgilerin verildiği derstir.

Bu derste öğrenciye, bilgisayarda F klavyeyi kullanarak bakmadan on parmakla yazı yazma ve standartlara uygun biçimleme yeterlikleri kazandırmak amaçlanmaktadır.

Dersin Modülleri Süre Kazandırılan Yeterlikler
F Klavye -1 40/32 Bilgisayarda yazı yazmak
F Klavye -2 40/32 Yazı Biçimleme 40/32 Bilgisayarda resmi yazı hazırlamak

 Not : İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak " Hedefi Farklı Kaydet " seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz.

FOET Kodu Modül Adı Modül Durum
482 F Klavye -1 Hazır / İndir
482 F Klavye -2 Hazır / İndir
482 Yazı Biçimleme Hazır / İndir

Bilgisayarda Klavye Kullanımı Dersi Modülleri, Bilgisayarda Yazı, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik, Büro, Yönetimi, Sekreterlik, modulleri, ofis, modul indir, megep modulleri indir., f klavye, Q klavye, F, q,Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı, Bilgisayarda Yazı, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik, Büro, Yönetimi, Sekreterlik, modulleri, ofis, modul indir, megep modulleri indir, klavye, kılavye, hızlı klavye, hızlı, süreli seli, metinler,büro,büro yönetimi,sekreterlik,büro yönetimi modülleri,modül,modüller,sekreterlik modülleri,

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir.
Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.