Reklam Alanı

Aradığınızı bulamadınız mı ? Buradan aramayı deneyin!!

Otomotiv Yönetim Sistemleri Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Otomotiv Yönetim Sistemleri Dersi Megep Modulleri

OTOMOTİV YÖNETİM SİSTEMLERİ
Sayı ve mantık sistemleri, veri iletim yöntemleri, elektronik bilgi tanımlama, mikro bilgisayarların çalışma prensipleri, diagnostik cihazların çalışma prensipleri, hata ve parametre tanımlama, bölgesel hata tespiti, hata giderme, parçaların araca tanıtımı, programlama, araç haberleşme ve takip sistemleri konularında bilgilerin verildiği derstir.
Bu derste öğrencilere; araçta hata ve parametre tanımlama, bölgesel hata tespiti yapma, hata giderme, parçaların araca tanıtımını yapma, otomotiv yönetim sistemlerini kontrol etme ve yeniden düzenleme yeterliklerini kazandırmak amaçlanmaktadır.

Dersin ModülleriSüreKazandırılan Yeterlikler
Araç Bilgisayar Mantık Sistemleri 40/32 Otomotiv yönetim sistemlerini kontrol etmek ve yeniden düzenlemek
Araç Diagnostiği 40/32  

İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak " Hedefi Farklı Kaydet " seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz

FOET KoduModül AdıModül Durum
525 Araç Bilgisayar Mantık Sistemleri Hazır / İndir
525 Araç Diagnostiği Hazır / İndir

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir.
Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.