Aradığınızı bulamadınız mı ? Buradan aramayı deneyin!!

Anestezi Ve Reanimasyon Öğretim ve Çerçeve Programları

Anestezi Ve Reanimasyon Öğretim ve Çerçeve Programları

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının değişik tarihlerde aldığı kararlar ile okullarımızda uygulanmakta olan Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgelerinde değişiklikler yapılmıştır.Bu kararlar doğrultusunda, uygulanacak Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgeleri sınıflar bazında tasnif edilerek internet sayfamıza yerleştirilmiştir.

Uygulayıcıların, ilgili sınıfa ait program dokümanlarını indirerek planlamalarını bu doğrultuda yapmaları gerekmektedir.

9. Sınıf

2014-2015 Eğitim Öğretim yılından itibaren Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin 9. Sınıflarında ortak Haftalık Ders Çizelgesi uygulanacaktır.

10. Sınıf

 

11-Sınıf

indir
11. Sınıflar için Haftalık Ders Çizelgeleri
 indir
11. Sınıflar için Çerçeve Öğretim Programı
 indir
10-11. Sınıflar İçin Yeterlik Tabloları
 indir
10-11. Sınıflar İçin Ders Bilgi Formları
 
Kurul Kararı:
- 23.01.2014 tarihli ve 2 sayılı Kurul kararıyla kabul edilen Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgeleri 10. sınıflara ait olup 2014-2015 Öğretim Yılından itibaren kademeli olarak uygulanacaktır. Kurul kararını indirmek için tıklayınız.

 

12-Sınıf

indir
12. Sınıflar için Haftalık Ders Çizelgeleri
 indir
12. Sınıflar için Çerçeve Öğretim Programı
 indir
12. Sınıflar İçin Yeterlik Tabloları
 indir
12. Sınıflar İçin Ders Bilgi Formları
 
Kurul Kararı:
- 28.03.2013 tarihli ve 18 sayılı Kurul kararıyla kabul edilen Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgeleri 11. sınıflara ait olup 2013-2014 Öğretim Yılından itibaren 10. sınıflardan başlamak üzere kademeli olarak uygulanacaktır. Kurul kararını indirmek için tıklayınız.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir.
Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.