Aradığınızı bulamadınız mı ? Buradan aramayı deneyin!!

.Kurul Kararları ( Megep Sitesindeki kararlar)

KURUL KARARLARI
  • Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 28.03.2013 tarih ve 18 sayılı Kurul kararıyla kabul edilen Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgeleri 10, 11 ve 12. sınıflara ait olup 2013-2014 Öğretim Yılından itibaren 10. sınıflardan başlamak üzere kademeli olarak uygulanacaktır. Kurul kararını indirmek için tıklayınız.
  • Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 27.08.2012 tarih ve 138 sayılı kurul kararı ile Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Çevre Sağlığı, Acil Sağlık Hizmetleri Alanlarına ait Haftalık Ders Çizelgeleri ile Çevre Sağlığı, Acil Sağlık Hizmetleri, Tıbbi Laboratuvar, Diş Protez, Ortopedik Protez ve Ortez, Radyoloji, Sağlık Hizmetleri Sekreterliği, Anastezi ve Reanimasyon Alanlarına ait Çerçeve Öğretim Programlarında 2012-2013 Öğretim Yılından itibaren 9. sınıftan başlamak ve kademeli olarak uygulanmak üzere değişiklik yapılması kararlaştırılmıştır. Kurul kararını indirmek için tıklayınız.
  • Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 27.08.2012 tarih ve 135 sayılı kurul kararı ile Tekstil Teknolojisi Alanlarına ait Haftalık Ders Çizelgeleri ile Çerçeve Öğretim Programlarında 2012-2013 Öğretim Yılından itibaren 10. sınıftan başlamak ve kademeli olarak uygulanmak üzere değişiklik yapılması kararlaştırılmıştır. Kurul kararını indirmek için tıklayınız.
  • Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 27.08.2012 tarih ve 134 sayılı kurul kararı ile İkili Meslek Eğitim Tekstil Teknolojisi, Seramik ve Cam Teknolojisi ile Metalurji Alanlarına ait Haftalık Ders Çizelgelerinin 2012-2013 Öğretim Yılından itibaren I. yıldan başlamak ve kademeli olarak uygulanmak üzere değişiklik yapılması kararlaştırılmıştır. Kurul kararını indirmek için tıklayınız.
  • İKİLİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ HAFTALIK DERS ÇİZELGELERİ
    • İkili Mesleki Eğitim Merkezi Haftalık Ders Çizelgelerini indirmek için tıklayınız.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir.
Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.